Doom 4, PC'de daha iyi olacak!

Doom 4, PC'de daha iyi olacak!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Doom 4, PC'de daha iyi olacak!

Doom 4, PC'de daha iyi olacak!

Bu yıl düzenlenen "QuakeCon 2008'de" Doom 4 ile ilgili herhangi bir görsel yayımlanmamasına rağmen, oyun hakkında bazı ufak tefek bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte onlardan bazıları:

* Doom 4, tek kişilik senaryosunun yanısıra bu kez Multiplayer mod'lar olarak da sağlam bir şekilde hazırlanıyor. Carmack; "Doom 4'ün MP bölümü, Doom 3 veya Quake 4'ten daha iyi olacak." dedi.

* Oyun hakkında pek fazla bir bilgi yok; ama bazı değişmeyen unsurlar Doom 4'te de yer alacak. Id CEO'su Todd Hollenshead; "Klasik Doom elementleri olan silahlar, yaratıklar ve bol miktarda kan "Doom 4" ile geri dönüyor." dedi.

* Carmack; "Yeni Doom oyunu multiplatform olarak hazırlanıyor; ancak, PC oyuncuları tam donanımlı bir PC'deki "Doom 4'ün" görsel kalitesiyle konsol versiyonları arasında, grafiksel kalite yönünden kayda değer farklılıklar görmeyi umut edebilirler" dedi ve ekledi; "Doom 4 güncel konsollara geldiğinde ise, PC konsolların "ışık yılları" önünde olacaktır."

KAYNAK
Doom 4, PC'de daha iyi olacak!
videogamer.com
KAYNAK
Doom 4, PC'de daha iyi olacak!
actiontrip.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 06:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×