Doom 4: Tüm zamanların en iyi FPS oyunu?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 11.07.2010 - 16:32
Doom 4: Tüm zamanların en iyi FPS oyunu?
id Software, şu an Rage ile meşgul. Fakat tek proje bu değil bilindiği gibi. Firma, büyük bir gizlilikle önemli FPS'si Doom 4 üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor. Oyuna ait henüz hiç bir ekran görüntüsü yayımlanmadı, ama ufak bilgiler gelmeye devam ediyor.

Doom 4: Tüm zamanların en iyi FPS oyunu?


Oyunun geliştirme kadrosunda çok önemli bir isim yer alıyor; Michael Dickheiser. Kendisi, FBI, CIA, Amerikan ordusu ve hatta NASA ile birlikte projeler yürütmüş üst düzey bir bilim adamı. Aynı zamanda da Doom 4'ün baş programcısı.

Doom 4: Tüm zamanların en iyi FPS oyunu?


Michael Dickheiser, Doom 4 için analiz, dökümantasyon, id Tech 5 motorunun modifikasyonu, yapay zekâ, oynanış sistemi, özel efektler ve oyuncu mekaniği üzerine çalışmalar yürüten ekibin başında yer alıyor.

Tüm bu çalışmalar, tek bir sonuç için yapılıyor. O da başlıktan da anlayacağınız üzere "tüm zamanların en iyi FPS oyununu ortaya çıkarmak".

Doom 4 hakkında ilk görüntülerin, 2010 yılı ağustos ayında düzenlenecek QuakeCon 2010 fuarında görücüye çıkması bekleniyor.

Kaynak1: www.gameguru.in

Kaynak2: www.linkedin.com

Yorumlar 45
MK Okuru
MK Okuru 27.06.2022 23:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Doom 4: Tüm zamanların en iyi FPS oyunu?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×