Doom 4'ü unutun!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 14.07.2010 - 17:02
Doom 4'ü unutun!
Doom 4'ü unutun!


id Software'ın gizli ve en önemli projesi Doom 4 için üzücü haber. Rage'de olduğu gibi Doom 4'te de yeni bilgilerin QuakeCon 2009'da duyurulması beklenirken, id'in ceo'su Todd Hollenshead'ten gelen açıklama, umutları yıktı. Buna göre Doom 4'e ait ilk görüntüyü veya yeni bilgiyi, QuakeCon 2010'dan önce göremeyeceğiz. Yani önümüzdeki sene ağustos ayının ortalarında.

Kaynak: g4tv.com

Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Doom 4'ü unutun!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×