Doom Beyaz perdeye Geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Doom Beyaz perdeye Geliyor
Bilgisayar oyun tarihinin efsanevi oyunlarından Doom yakında beyazperdeye taşınıyor. The Hollywood Reporter'ın haberine göre, Warner Bross, oyunun yapımcısı ID Software ile Doom'un film lisansını almak üzere yaptığı görüşmeleri tamamlamak üzere. Warner Bross anlaşmayı imzaladıktan sonraki 15 ay içinde filmin çekimlerine başlamakla yükümlü. Eğer çekimlere başlamazsa filmin hakları tekrar ID Software'a geri dönecek.

Her ne kadar oyun fazla vahşet içerdiği için eleştiriler toplamış olsa da filmin Amerikan sınıflandırma sistemine göre PG13'ü (bazı sahneler 13 yaşın altındakiler için uygun olmayabilir anlamında) hedefleyeceği söyleniyor. Filmin hikayesinin, yakında çıkacak Doom III'ü konu alması bekleniyor. Hikaye kısaca şöyle : Mars'taki bir askeri araştırma tesisinde birşeyler her zamanki gibi ters gider ve cehennemi bir mekana kapı açılır. Kahramanımız bu kapıdan üsse gelen birbirinden dehşetli mahlukatlarla tek başına savaşmak ve günü kurtarmak zorundadır.

Kaynak : Film.gen.tr
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2021 08:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Doom Beyaz perdeye Geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×