Doom Eternal inceleme puanları ne alemde?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.03.2020 - 14:48
Cuma günü çıkacak Doom Eternal'ın ambargo tarihinin geçmesi ile birlikte oyunun incelemeleri de yayınlanmaya başladı. peki inceleme puanları ne alemde?

Ambargo tarihinin geçmesi ile birlikte Doom Eternal inceleme puanları da gelmeye başladı. 2016 yılında çıkan oyunun izinden giden Doom Eternal, serinin tüm oyunlarında olduğu gibi oyun severlere tabi ki katıksız bir aksiyon sunmayı hedefliyor. Peki Cuma günü çıkacak oyunun inceleme puanları ne alemde?

Doom Eternal inceleme puanları ne alemde?

Öncelikle biz de Merlin'in Kazanı olarak ambargonun kalması ile birlikte tüm dünya ile aynı anda Doom Eternal inceleme ve puanını girdik. Türü seven oyuncuları fazlasıyla memnun edeceğini düşündüğümüz oyun bizden 86 puan almayı başardı. incelemeden küçük bir kesite ve oyunun almış olduğu puanlara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Merlin'in Kazanı - 86 / 100
IGN – 90 / 100
VGC – 80 / 100
PC Gamer – 94 / 100
Videogamer – 80 / 100
Gamesradar – 75 / 100
EGM – 80 / 100
Press Start – 100 / 100
Gamespot – 80 / 100
Shack News - 80 / 100

Doom Eternal inceleme puanları ne alemde?

"Doom Eternal başta da söylediğim gibi Doom oyununun izinden gidiyor. Hikaye anlamında doyurucu ama daha önemlisi aksiyon yapısından taviz vermeden oyuncuların karşısına çıkan bir yapım olduğunu söyleyebilirim. Aksiyon dengesi ve yapabilecekleriniz o kadar serbest bırakılmış ki oyun belli bir süre sonra sizin için stres atma seviyesine ulaşıyor. tabi zorluk derecesini yükselttikçe stres barının değiştiğini de itiraf etmem gerek. Bu konuda rekabetçi oyuncular için de güzel karşı koymaların oyunda yer aldığını göreceksiniz."

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2021 13:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
JosefStone
JosefStone 19.03.2020 00:43
Puanlar tam da olması gerektiği gibi ama IGN çok beğenmiş oyunu anlaşılan :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Doom Eternal inceleme puanları ne alemde?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×