Doom Eternal The Ancient Gods 1. Bölüm Switch için çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.06.2021 - 13:54
Geçtiğimiz yılın en iyi aksiyon oyunlarından biri olan Doom Eternal hikayesi The Ancient Gods 1. Bölüm içeriği ile devam ediyor.

Daha önce oyunun çıktığı diğer platformlar için oynama şansına eriştiğimiz Doom Eternal The Ancient Gods 1. Bölüm, an itibari ile Nintendo Switch platformuna da geldi. Nintendo E3 2021 sunumunda yapılan bu duyurunun hemen ardından oyunun hikayesi için yayınlanan ilk genişleme paketi Switch için çıktı. Firmanın konu ile ilgili yaptığı açıklama ve detaylar şu şekilde;

Doom Eternal The Ancient Gods 1. Bölüm Switch'e geldi

İblis dolu bir Dünya'da ve evrende savaştınız. Şimdi DOOM Slayer hikâyesi, bugünden itibaren Nintendo Switch'te mevcut olan DOOM Eternal: The Ancient Gods 1. Bölüm ile devam ediyor.  

DOOM Eternal'ın tek oyunculu indirilebilir genişletmesi, bir güç dengesizliği tüm varoluşu tehdit ederken Slayer'ın kötülüğe karşı sürdürdüğü savaşını devam ettiriyor. Dengeyi yeniden sağlamak için savaşırken boyutlar arası yolculuk yapın.  

Nintendo Switch'te The Ancient Gods 1. Bölüm ile oyuncular iblislere karşı verilen savaşı gittikleri her yere götürebilirler, ister evde ister dışarıda. DOOM Eternal: The Ancient Gods, 1. Bölüm bugünden itibaren Nintendo Store'dan indirilebilir. Ayrıca içeriğinde ana DOOM Eternal oyunu, The Ancient Gods 1. Bölüm ve gelecekte çıkacak olan The Ancient Gods 2. Bölüm olan DOOM Eternal Deluxe Edition da bugünden itibaren alınabilir. The Ancient Gods 1. Bölüm'ü indirip oynamak için DOOM Eternal'ın bir kopyası gerekli değildir.  

Doom Eternal The Ancient Gods 1. Bölüm Switch için çıktı

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.07.2021 20:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Doom Eternal The Ancient Gods 1. Bölüm Switch için çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×