Doom Sürpriz Yapmayı Seviyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Doom Sürpriz Yapmayı Seviyor
3 boyutlu oyunlara büyük bir ivme kazandıran Doom serisinin son versiyonu, Doom 3'ün X-Box versiyonu ve PC ek paketi Nisan'ın ilk haftalarında piyasada olacak. Oyunun hikayesi ise şöyle: Mars’ta yaşanan felaket ve şeytani saldırılardan sonra, UAC tüm çalışmaları durdurmuş ve gezegenden uzaklaşmıştır. Tesis orada halen duruyor olmasına rağmen, çalışan herkes gezegenden kaçmıştır. Yine de tedbiri elden bırakmamak üzere, Mars etrafında yörüngede bulunan uydular aracılığı ile uzaktan takip sürmektedir. Bunun da meyvesini alırcasına, tuhaf ve güçlü bir sinyal belirlenir. Bu sinyal, ilk oyunda da ismi geçen ama hiç uğrama fırsatımızın olmadığı arkeolojik bölge Site 1’dir. Bilim adamları, merak konusundaki hassasiyetlerini yine gösterirler ve bu sinyali araştırmak üzere Mars’a bir bölük yollamaya karar verirler. Takdir edersiniz ki, bu bölük içerisinde biz de varız ve Site 1’e yolculuk yapıyoruz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2022 03:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Doom Sürpriz Yapmayı Seviyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×