Doomfist, Sombra ve Mei'nin değişiklikleri PTR'da test aşamasında

Doomfist, Sombra ve Mei'nin değişiklikleri PTR'da test aşamasında

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 15.02.2018 - 19:45
Beyin fırtınaları ve test aşamaları halen devam ediyor.

Her Overwatch güncellemesi öncesinde olduğu gibi, Jeff Kaplan, şu sıralar Overwatch'taki dengeleme çizelgesinden bahsetti. Oyuncuların ve kendilerinden alınan deneyimler ile Doomfist, Sombra ve Mei'nin hem normal oyuna hem de rekabetçi moduna uygun olarak değiştirilmesi ön görüldü, zaten Overwatch PTR'da bu üç kahramanın üzerinde yapılan değişikler test ediliyor. Tabii, sonucunda ise yapılan değişikliklerin doğru olup olmadığına Blizzard karar verecek.

Blizzard'dan alınan bilgilere göre bu üç karakter en az oynanılanlardan

Karakterler arasında eşit bir dağılım yapmak isteyen Overwatch takımı, bu üç karakterin daha da fazla oynanması için farklı yöntemlere başvurdu. Bunlardan birkaçı Mei'nin silahına gelen pozitif eklentiler oluyor. Oyuncuları dondurma süresi 1 saniyeden 1.5 saniyeye çıkarıldı ve silahın ikinci atışı 25 mermiden 20'ye düşürüldü. Sombra'da yapılan değişikler ise "Ultimate" özelliği etrafında yapılıyor. Karakteri güçlendirmek için Sombra'nın "Ultimate" gücü artık diğer karakterlerin de özel güçlerini negatif anlamda etkiliyor.

Doomfist adına yapılacak değişikler ise karakterden daha çok sahip olduğu silahta bulunacak. Değişiklikler halen üzerinde çalışma olduğu için PTR'dan çıkınca farklı sonuçlar ile karşılaşmamız da mümkün. Bu da elbette Blizzard'ın vereceği kararlar ile değişebilir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 07:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×