DOOM'un efsane müzikleri CD olarak oyunculara sunulacak

DOOM'un efsane müzikleri CD olarak oyunculara sunulacak

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 20.04.2018 - 11:12
Oyunun müziklerine aşık olanlara güzel haber

Geçtiğimiz günlerde Laced Records, Bethesda Softworks ile ortak hareket ederek, DOOM'un orijinal oyun müziklerini bu yaz CD olarak yayınlanacağını açıkladı.

Piyasaya dört farklı formatta sunulması planlanan müziklerin, Deluxe Çift CD ( 15$ ), geliştiricilerin seçtiği favori 20 parça ile Çift Vinil ( 20$ ), Özel Baskı Dört Diskli Vinil ( 80$ ) ve Özel Sınırlı Sayıda Kutu Set ( 100$ ) ürünlerini gördüğünüz fiyat içerikleri ile elde edebiliyorsunuz. İsteğe bağlı Deluxe Çift CD ve sınırlı sayıda Özelleştirilmiş DOOM dönertabla slipmat da tercih edilebiliyor. Ayrıca Özel Sınırlı Sayıda Vinil Kutu Seti, Laced Records’tan 2 Mayıs 2018 tarihine kadar sınırlı bir süre için ön sipariş yolu ile elde edilebilecek.

Doom'un müzikleri CD paketi olarak geliyor

DOOM serisi ilk olarak 1993 yılında karşımıza çıkmıştı. Gerçekleşen kötü olaylar sonucu, Mars gezegeninde bulunan insan kolonisini tehdit eden yaratıklara karşı mücadele ediyorduk. Tabii burada oyunla sentezlenen ağır ve metal dolgulu müzikleri de bizi germeye ve korkutmaya yetiyordu. Parçalar ile ilgili hiçbir fikri olmayanlar aşağıda yer alan videoya göz atabilir.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 02:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2018 21:46
Doom 3'ün müzikleri daha iyiydi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×