1/8

Dört çekirdekli Android telefonlar

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 1.05.2012 - 17:54
Göze çarpan modeller hangileri?
Akıllı telefonlar artık birçok insan için ayrılmaz parça oldular. Günlük hayatımızda yer kaplayan bu cihazlar üstünden işlerimizi halledebiliyoruz. Ön planda iPhone ve Android tabanlı telefonlar genel olarak dikkat çekiyor. Gelişen teknoloji ile birlikte en başlarda tek çekirdek olan modeller, daha sonra çift çekirdek ve sonunda dört çekirdeğe kadar yükseldiler.
Dört çekirdekli Android telefonlar
Apple cephesi her zamanki gibi sessizliğini koruyor. iPhone 5 hakkında internet üstünde birçok dedikodu var, ancak iPhone 5’in kesin özelliklerini Apple’ın basın toplantısında öğreneceğiz. Apple’ın durumu şimdilik böyle olsa da, Android tabanlı 4 çekirdekli telefonlar ardı ardına gelmeye başladı. Göze çarpan dört çekirdekli Android telefonları sizler için listeledik. Bakalım listede kimler varmış?

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×