Dört yeni FPS yolda

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 9.12.2010 - 11:32
City Interactive önümüzdeki seneyi FPS'ye boğacak.
Kısa zaman önce Criterion ve Codemasters'ın eski geliştiricisi Stuart Black'i de bünyesine katan City Interactive görünüşe bakılırsa Unreal Engine 3 motorunu kullanarak yeni bir FPS oyunu hazırlıyor.

Dört yeni FPS yolda
Kasım ayının sonunda Black'in stüdyo için ikinci dünya savaşında geçen bir FPS oyunu yapacağı da duyurulmuştu. Buna ek olarak stüdyo zaten Crytek'in CryENGINE3 grafik motorunu kullanarak iki FPS oyununun yapımını da sürdürüyor.

Toplamda dört adet FPS oyunu çıkartacak olan yapımcılar bu oyunlardan bir tanesinin Sniper 2 olabileceğini belirttiler.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dört yeni FPS yolda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×