DotA 2, Gamescom 2011 turnuvası başlıyor

DotA 2, Gamescom 2011 turnuvası başlıyor

Murat Sağlam
Murat Sağlam 17.08.2011 - 10:54
Peki betasında yer almak ister misiniz?
Valve'ın Gamescom 2011'e özel olarak düzenlediği DotA 2 beta turnuvası on beş dakika sonra başlayacak ve maçları canlı olarak DotA 2'nin uluslararası internet sitesinden takip etme şansınız olacak. Bu sayede hem DotA 2'nin ilk oyun içi görüntülerine ulaşmış olacaksınız hem de dünyanın en iyi DotA oyuncularının çetin maçlarına tanıklık edeceksiniz. Maçları takip etmek için bu linki kullanabilirsiniz.

DotA 2, Gamescom 2011 turnuvası başlıyor
Bunların haricinde, eğer DotA 2'nin beta programında yer almak istiyorsanız, bu adrese giderek Steam hesabınızla giriş yapmanız ve ardından da listede yer al tuşuna basmanız gerekiyor. Ardından beta'da yer alacak şanslı kişilerden biri olursanız, Valve beta programı başlamasına az bir süre kala size e-posta yoluyla dönüş yapacak. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Not: Şu anda DotA 2 turnuvası başladığından beta programına katılım linki kaldırıldı fakat bugünkü maçların bitişinin ardından link tekrar yukarıdaki adreste yer alacak. Panik yapmanıza gerek yok kısacası...
Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2020 21:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×