Dota 2'de kış güncellemesi vaktidir!

Emin Çıtak
Emin Çıtak 16.12.2014 - 13:34
Harita ve kahraman yetenekleri bir kez daha değişiyor.
Sevilen Moba oyunu Dota 2 için Shifting Snows güncellemesi geliyor. Kış haritası, oynanış güncellemesi ( 6.83), yeni ışınlanma efekti mağaza için yeni eşyaları içeren güncelleme büyük, küçük birçok değişikliğe sebep olacak.

Özellikle her yıl görmeye alıştığımız kış haritasının yeni halini görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Fantasy Dota Ligi'nin 2. Sezonu'nda 1., 2. ve 3. olanlar yeni teleport efektine kavuşuyorlar.
Ama elbette yine en çok konuşulacak kısım 6.83 Oynanış Güncellemesi olacak. Bu sefer öyle bariz, dramatik çok fazla değişiklik yok ama bu demek değil ki önemli değil.

Abaddon'un Ultimate yeteneğinin etki süresi her seviyesi için 1 saniye arttırılmış durumda (4/5/6). Alchemist'in 3. yeteneği Greevil'S Greed için de birçok düzenlemeye gidildi. Bloodseeker yeniden kaptan moda eklendi. Bakalım muhteşem susturma büyüsüyle kendine profesyonel arenada şans bulabilecek mi?

En önemli değişiklik ise Lifestealer'ın Ultimate yeteneği Infest için gelmiş gibi. Artık creeplerin içine girdiğimizde onları kontrol edebiliyoruz. Hatta onların yeteneklerini de kullanabiliyoruz.
Güncelleme hakkındaki tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Dota 2'de kış güncellemesi vaktidir!
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 20:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dota 2'de kış güncellemesi vaktidir!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×