Dota 2'ye özel HTC Vive!

Batuhan Dönertaş
Batuhan Dönertaş 26.07.2016 - 13:53
Acaba başka hangi oyunlar için çıkacak?
 Son zamanlarda hayatımızda olan teknolojik ürünlerin içinde en dikkat çekici yenilik, sanal gerçeklik gözlükleri olmaya başladı. Oculus Rift, PS VR, HTC Vive ve Razer OSVR HDK2 başta olmak üzere birçok çeşitli ürün daha var.

Bu ürünlerin arasında, en dikkat çekici olanın HTC Vive olduğunu biliyoruz. Bunun nedenini bilmeyen varsa, onlar için açıklayayım. HTC Vive'da iki adet hareket algılayıcısı bulunuyor ve bu algılayıcıları odanızın iki köşesine koyuyorsunuz. Bu sayede başlığı taktığınız takdir de belirli bir alanda yürüme mesafeniz oluyor. Şuan için bu teknoloji sadece HTC Vive'da var. Zaten fiyatının da diğer ürünlere nazaran yüksek olmasının nedeni bu.

HTC'nin, Valve ile birlikte geliştirdiği bu kitin özel versiyonları da gelmeye başladı. Son olarak Dota 2 Şampiyonası'na özel yapılmış bir HTC Vive görüyoruz. Kendi görüşüme göre normal halinden çok daha şık olmuş. Zaten orijinal halinden tek farkı kafada durmasına yarayan bantları. Siyah yerine açık kırmızı kullanılmış ve kafanızın arka kısmına gelen yerinede Uluslararası Dota 2 Şampiyonası'nın reklamı yapılmış.

Dota 2'ye özel HTC Vive!
Dota 2'ye özel HTC Vive!
Dota 2'ye özel HTC Vive!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 20:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dota 2'ye özel HTC Vive!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×