Double Dragon IV Switch'e geliyor

Double Dragon IV Switch'e geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 28.08.2017 - 16:37
Retro konsolların efsanesi Double Dragon'un yeni durağı Nintendo Switch olacak.
Beat 'em up oyun türünün en başarılı örneklerinden bir tanesi olan Double Dragon ile tüm oyuncular bir şekilde tanışmıştır. Retro konsolların arcade makinaların en zevkli co - op oyunların bir tanesi olan Double Dragon serisinin dördüncü oyunu, Nintendo Switch'e geliyor. İçerisinde bulunduğumuz yılın ilk ayında PC ve PlayStation 4 için çıkan yeni Double Dragon IV, eski hayranlarını pek fazla mutlu edemese de genel olarak oynayanlarına keyifli dakikalar yaşatabiliyordu. Oyunda kıyamet sonrası bir dünyada geçen oyunda, iki erkek kardeşin insanlığa adalet getirme çabalarına şahit oluyoruz.

Oynanış anlamında eski oyunlara göre yeni mekanikler barındıran Double Dragon IV, Switch için 7 Kasım tarihinde çıkacak. Çizimlerin ve grafiklerin aynı eski oyunlarda gibi olduğu Double Dragon IV, Switch'in sahip olduğu lokal co - op potansiyeli sayesinde oyuncuları saatlerce başına kitleyebilir.


1994 yılında çıkan filmi ile geniş kitlelere yayılmak isteyen Double Dragon serisi, filmden sonra oldukça kötü eleştirilere maruz kalmıştı. Çıktığı yılın standartlarına göre oldukça kalitesiz olan filmi, serinin hayranları bile sevememişti.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 15:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Narutolga
Narutolga 28.08.2017 17:13
Heyt Be! Duygulandım baya. Az mı zaman geçirdik şu oyunun başında. Gerçi küçükken biz bu oyuna Double Dragon değil, Mustafa derdik ama olsun. Güzel oyundu.
MK Okuru
MK Okuru 4.09.2017 20:25
Abisi sen karıstırıyorsun Mustafa denilen oyun Dinosaurs and Cadilacs'tı :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2017 19:16
düşmanlardan Abobo favorim bide bunun zencisi vardı o yok galiba..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×