Dragon Age 2 duyuruldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 9.07.2010 - 09:41
Destansı macera devam ediyor
Geçtiğimiz yılın en başarılı oyunlarından olan ve büyük ilgi gören RPG oyunu Dragon Age, seri olmaya karar verdi. Ödüllü Bioware tarafından geliştirilen yapım, Dragon Age 2 ile yola devam edecek.

Dragon Age 2 duyuruldu
Henüz detaylar verilmiş değil, ancak kısa süre sonra açıklanması bekleniyor. Zira önümüzde Gamescom fuarı var ve ilk videonun bile gelebilmesi olası.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 04:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dragon Age 2 duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×