Dragon Age: Inquisition "Holiday Build" aşamasında!

Can Arabacı
Can Arabacı 20.12.2013 - 11:10
Dragon Age: Inquisition'a artık biraz daha yakınız!
Bioware'in son yıllarda bir hayli popüler olan serisi Dragon Age'in yeni oyunu Dragon Age: Inquisition yapımcılardan Mark Darrah'ın müjdelediği üzere "Holiday Build" aşamasına girdi. İyi güzel de, holiday build ne demek acaba?

Yine Darrah'ın yazdığı blogda açıklandığına göre "holiday build" bir Bioware geleneği. Yılbaşından önce oyunun mümkün olduğunca bütün ve tamamlanmış bir versiyonu hazırlanıp Bioware çalışanlarına dağıtılırmış. Böylece normalde oyun üzerinde çalışmaktan oyunun diğer kısımlarını doğru düzgün test etmeye fırsat bulamayan Bioware çalışanları, tatilde oyunu baştan sona oynayarak oyuna bir de "oyuncu" tarafından göz atma imkanına sahip oluyorlarmış. Bu seneki holiday build'e özellikle oyunun hikâyesinin baştan sona sorunsuz bir şekilde oynanabilir versiyonunu ekleyebilmek için ekstra çaba sarfetmiş Bioware. Bu da demek oluyor ki, oyunun ana hatları büyük ölçüde bitmiş durumda. Oyunun 2014'ün sonlarına doğru çıkış yapacağı düşünülürse Bioware'in elinde oyunu cilalamak için koca bir yıl kalıyor neredeyse. Eh, umalım da bu fırsatı iyi kullanarak Dragon Age II'de yaşadığımız hayalkırıklığını tekrarlatmayacak bir oyun çıkartsınlar ortaya...

Dragon Age: Inquisition "Holiday Build" aşamasında!
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2021 16:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dragon Age: Inquisition "Holiday Build" aşamasında!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×