Dragon Age: Inquisiton ve onun ejderhaları

Dragon Age: Inquisiton ve onun ejderhaları

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 31.08.2013 - 13:29
Oyuna adını verdi kendisi nerede?
Bioware'in ilki herkes tarafından çok beğenilen ancak ikinci oyunu ile büyük hayal kırıklığı yaratan ünlü RPG serisi Dragon Age için geliştirdiği üçüncü oyun Dragon Age: Inquisition hakkında yeni bilgiler geldi.

Dragon Age: Inquisiton ve onun ejderhaları
Üstelik bu sefer konu oyundaki ana karakterlerden bir tanesi olan ejderhalar. Nihayetinde Dragon Age: Inquisition adlı oyunda ejderhaların olmaması epey garip kaçardı.

Üçüncü oyunda da ejderhalar bulunacak ve doğal olarak oyundaki en sağlam avcılar olacaklar. Dragon Age: Inquisition'da ejderhalar ile ara ara karşılaşacaksınız, yani Skyrim'deki gibi yeri gelip 10 dakikada bir ejderha görmeyeceksiniz. Nitekim geliştirici stüdyo aksi durumun ejderhaların heyecanını yok edeceğini düşünüyor. Oyun ejderhaları sadece karşınıza çıkartmakla kalmayacak aynı zamanda bu yaratıkların geçmişini ve onları nasıl yenebileceğinizi de açıklayacak.

Dragon Age: Inquisition 2014'ün sonbaharında PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için çıkacak.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 20:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×