Dragon Ball fan filmi orjinalinden daha iyi

Dragon Ball fan filmi orjinalinden daha iyi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.11.2017 - 15:42
Üstelik Türkçe altyazılı

Dragon Ball için şahane bir hayran filmi yayınlandı. Bildiğiniz gibi şimdiye kadar animelerden uyarlanan birçok film ile karşılaştık ve bunların çoğu da sınıfta kalan filmlerdi. En kötü filmler arasında yer alan yapımlardan birisi de şüphesiz Dragon Ball gibi bir efsanenin Holywood uyarlaması olmuştu. Uyarlama filmlerin rezilliğine rağmen bu işi büyük bütçeli filmlerden daha iyi yapanlar da var. Onlarda serilerin hayranları.

Dragon Ball için şahane bir hayran filmi geldi

Dragon Ball için yapılan bir hayran filmi hem kurgusu hem efektleri hem de alternatif hikayesi ile gerçekten oldukça başarılı duruyor. Light of Hope isimli bu uyarlama diğer hayran filmleri gibi kısa da değil. Tam 35 dakikalık, neredeyse bir dizi bölümü uzunluğunda film yapmayı başarmışlar. Distopik bir dünyada geçen bu filmin dövüş sahneleri ise daha çok Dragon Ball Z havasında olmuş. Üstelik filmi izleyen bazı Dragon Ball hayranları filme Türkçe altyazı da yapmış durumda.

Açıkçası ben izlerken oldukça keyif aldığımız söylemeliyim. Tabi bu kadar güzel bir hayran filmi olunca biraz şaşırdım da diyebilirim. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 02:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
BatenKaitos
BatenKaitos 20.11.2017 11:05
Gerçekten fan filmine göre müthiş başarılı ve duyguyu da Animeyi baştan sonra izleyen biri olarak rahatlıkla verdiklerini söyleyebilirim. Kendilerince ufak yorumlama eklemişler ama güzel olmuş. Tebrik ediyorum...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.11.2017 10:21
Bunlardan Avatar:The Last Air Bender filmide bekliyoruz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.11.2017 08:16
Çok iyi, bir ara yapılan filminden 100 kat daha da iyi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.11.2017 02:36
keşke 'orijinal' den iyi olsaymış
Kalan Karakter : 300 Gönder
Faustt
Faustt 20.11.2017 00:50
hayran yapımı denilince insan acemice bir şeyler bekliyor ama bu tam manası ile vay anasını avradını dedirten cinsten bir şey
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×