Dragon Ball FighterZ için dört yeni karakter duyuruldu

Dragon Ball FighterZ için dört yeni karakter duyuruldu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 17.08.2017 - 16:45
Super Saiyan Blue Goku'nun da aralarında bulunduğu dört yeni karakter oyuna ekleniyor.
Jump dergisinin yayınlanan son sayısında, Super Saiyan Blue Goku, Vegeta, Android 16 ve Android 18'in Bandai Namco'nun yaklaşan dövüş oyunu Dragon Ball FighterZ'ye geleceği duyuruldu. Verilen bilgiler kısıtlı olsa da Android 18'in Android 17 ile combo saldırısı olacağı söylendi. Ama, Android 17'nin oyuna eklenip eklenmeyeceği belirtilmedi.

Dragon Ball FighterZ aynı zamanda "What If" hikaye moduna sahip olacak. Bu "kaliteli anime" hikaye modu Android 16'nın hayatta olduğu alternatif bir senaryoda Super Warrior'ların peşine düşüşünü anlatıyor. Buna ek olarak "What If" hikaye modu 3v3 gruplu maçlara sahip olacak. Üç kişilik iki takımı karşı karşıya getirecek olan çoklu oyuncu modu, oyuncuların gerçek zamanlı olarak aralarında karakter değiştirmesini de sağlayacak.

Dragon Ball FighterZ için dört yeni karakter duyuruldu
Dragon Ball FighterZ, Bandai Namco ve Arc System Works'ün Dragon Ball animesinden esinlenerek geliştirdiği dövüş oyunudur. Dragon Ball, çoğumuzun izlediği ve sevdiği bir animedir. Akira Toriyama tarafından yazılan ve çizilen Dragonball, Japonya'nın en sevilen animelerindendir. Çin romanı olan Batı'ya yolculuk'dan esinlenilmiş olan manga, 1986 yılında tam 153 bölüm ile anime olarak yayınlanmıştır. 12 yaşındaki Goku'nun 7 adet ejderha topunu aramaya gitmesi ile başlayan hikaye, çok büyük bir izleyici kitlesine sahiptir.

Dragon Ball FighterZ için dört yeni karakter duyuruldu


Oyunu denemek istiyorsanız, 22 Ağustos'a kadar sürecek olan kapalı beta başvurunuzu yapın. Şanslı olan oyuncular, oyunu 16-17 Eylül tarihlerinde oynayabilecekler. Çıkış tarihi belirtilmemiş olsa da Dragon Ball FighterZ'nin PlayStation 4, Xbox One ve PC için 2018'in ilk çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 07:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
AZRAILXX
AZRAILXX 17.08.2017 23:13
Fusion halleride gelsin. Gotenks kraldır
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2017 21:42
Çok güzel bir oyun olacak büyük bir umutla bekliyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×