Dragon Ball FighterZ için yeni bir video yayınlandı

Dragon Ball FighterZ için yeni bir video yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 22.08.2017 - 12:50
Android 16 ve Android 18, Dragon Ball FighterZ kadrosuna ekleniyor.
Almanya'da gerçekleşen Gamescom bünyesinde Bandai Namco, yeni oyunları Dragon Ball FighterZ için yeni bir video yayınlandı. Yayınlanan video ile birlikte de iki yeni karakter Android 16 ve Android 18 duyuruldu. İki karakter de oyuna kendilerine özel hareketlerini ve dövüş stilini getirecek. Animeyi izlediyseniz ve Andorid 16'nın nasıl hayatta olduğunu merak ediyorsanız da yalnız değilsiniz. Tahminen karakter oyunun hikayesinde bir şekilde hayata dönüyor. Sonuçta ölümden geri gelmek, Dragon Ball için şaşırtıcı bir durum değil.

Ek olarak, Android 18 yalnız başına savaşmıyor. Android 17 ile birlikte zincirleme saldırılar yapabilen Android 18, partnerini yanına çağırıp tekrar geri gönderebiliyor. Geçtiğimiz günlerde Super Saiyan Goku ve Vegeta'yı duyuran Bandai Namco, "What if" hikayesi ile de alternatif bir hikayeyi oyuncualra sunacak.

Dragon Ball FighterZ, Şubat 2018'de PlayStation 4, Xbox One ve PC'de çıkışını yapacak. Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirisiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 09:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Maxpayne53
Maxpayne53 22.08.2017 14:48
Grafikleri anime ayarında olmuş gibi gözüküyor. Güzel bir oyun olacağa benziyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×