Dragon Ball FighterZ'ye ait yeni bir fragman yayınlandı

Dragon Ball FighterZ'ye ait yeni bir fragman yayınlandı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 6.09.2017 - 17:05
Vegeta sahalara geri döndü.
Şu sıralar Xenoverse 2 oyunu ile adından çokça bahsettiren Dragon Ball Z, yeni dövüş oyunu olan ve yakın zamanda çıkması beklenen Dragon Ball FighterZ adına yeni bir fragman yayınladı. Her zamanki gibi oyun Bandai Namco tarafından piyasaya sürülecek. Hayranların heycanını bir tık yukarı taşımak isteyen Banda Namco ise oyun adına yeni bir fragman yayınladı. Asıl dikkat çekmek istedikleri ise Vegeta'nın ön planda olması.


Dragon Ball FighterZ, hem iki boyutlu hem de üç boyutlu dövüş sistemini bizlere sunacak. Aslında iki boyutlu işleyen yapım, özel güçler sırasında üç boyutlu hale dönüşecek ve harika bir görsel şölen sunacak. Yayımcılığını her ne kadar Bandai Namco yapsa da, Arc System Works, oyunun grafik dizaynını üstleniyor.

Daha önce oyun için birkaç fragman daha yayınlayan Bandai Namco, yaklaşık 50 dakikalık bir oynanış videosunu da kanallarında bulunduruyor. Dragon Ball Fighters, 2018 senesinin ilk aylarında PS4, Xbox One ve PC platformları için satışa sunulacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 15:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×