Dragon Ball Xenoverse 2'den yeni fragman yayımlandı

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 28.07.2016 - 16:04
Sıcak sıcak, taze taze...
Bandai Namco tarafından dağıtımcılığı üstlenilen ve Dimps tarafından hazırlanan Dragonball Xenoverse 2'den yeni bir fragman yayımlandı. İlk oyunu ile beklentileri karşılamayı başaran ve oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşan Bandai Namco, aynı başarıyı Xenoverse 2'den de bekliyor.

Yeni yayımlanan fragmanda Xenoverse 2'de bulunacak olan yeni karakterler bizlere tanıtılırken, oyunun 25 Ekim'de satışa sunulacağını da belirtelim.

İşte Dragon Ball Xenoverse 2'nin yeni fragmanı:

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2021 17:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
anghiari
anghiari 29.07.2016 13:41
Dragonball ın adına yakışır bir oyun olduğunu düşünmüyorum, sürekli aynı hikayeyi sağdan soldan dürtükleyip duruyorlar, dövüş mekanikleri sağlam, Street Fighter gibi bir oyun çıkarsalar dövüş oyunu turnuvaları yapılsa halbuki ne güzel olur, ama bunlar daha ilk oyun çıkmadan "2. oyunda ne gibi özellikleri ve karakterleri istersiniz" diye sorduklarını hatırlıyorum, ilk oyunu aldım ve oynadım sadece tuşlara seri bi şekilde basarak aşağı yukarı her düşmanı yenebilmeniz mümkün, ekrana bakmanıza bile gerek yok ortalama 3-5 yaşında çocukların bile hiç birşey anlamadan ilerleyebileceği bir oyun olmuştu. Eğer gerçek bir Dragonball oyunu arıyorsanız size önerebileceğim Balthazaar adlı youtube kullanıcısından veya google dan "Hyper Dragon Ball Z" diye aratmanız.
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2016 10:16
Evet 90lı yıllarda olsak süper bir oyun olurmuş hyper dbz :D

Gerçek bir DB oyunu varsa o da Budokai Tenkaichi 3'tür aynı oyunu Xenoverse grafikleriyle remake yapsınlar akşama kadar oynarım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dragon Ball Xenoverse 2'den yeni fragman yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×