Dragon Ball: Xenoverse 2'nin Switch sürümü için özel video yayınlandı

Dragon Ball: Xenoverse 2'nin Switch sürümü için özel video yayınlandı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 31.08.2017 - 14:03
Joycon'lar artık Kamehameha yapmanızı daha da kolaylaştırıyor.
Dragon Ball: Xenoverse 2'nin Switch uyarlaması birkaç gün önce Bandai Namco tarafından onaylanmıştı. Yapımın diğer versiyonlarından farklı olacağını göstermek isteyen Bandai Namco ise Xenoverse 2'ye ait özel bir video yayınladı. Videoda Switch özel portuna getirilecek yeni özellikle görebilmek mümkün.


Yan-yana oynanış ile beraber masaüstü modu ve Joycon uyumluluğu getirilmiş. Joycon ile yaptığınız özel hareketler, oynadığınız karakterin kendine ait hareketini yapacak, yani en azından bir interaktiflik bulunacak. Dragon Ball: Xenoverse 2, şu an PC, PS4 ve Xbox One platformlarında satışta. Yapımın Switch versiyonu ilk olarak Japonya'da 7 Eylül tarihinde satışa sunulacak, fakat batıdaki oyuncuların biraz beklemesi gerekecek. Oyun 22 Eylül'de Japonya dışındaki ülkelerde satılmaya başlanacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 12:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×