Dragon Ball Xenoverse 2'nin yeni içerikleri açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.01.2017 - 13:05
Şubat ayında yeni içerikler yolda
Dragon Ball Xenoverse 2 için yeni içerikler açıklandı. Şubat ayında çıkacak olan yeni indirilebilir içerik paketi ücretsiz olmasının yanı sıra oyunun dünyasını zenginleştirecek. Oyunun bu güncellemesi ile ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde;

Geçmiş tarih değişime uğradı ve Yıkım Tanrısı Champa Conton City’e yaklaşıyor! Sezonluk Kombine bünyesine dahil olan ve ayrı olarak da satın alınabilen bu ikinci ücretli DLC Paketinde oyuncular yeni bir senaryo görevini oynayabilecek ve 6. evren savaşçılarıyla yüzleşecekler. Bu sebeple mücadeleye iki yeni karakter daha katılıyor: Champa ve Vados. Buna ek olarak oyuncular yeni bir bölüm, yeni saldırılar, yeni kostümler, yeni bir taşıt ve daha bir çok yeni içeriğe de sahip olacaklar!

DLC Paketi 2 ile aynı anda sunulacak olan yeni ücretsiz güncelleme de yeni kostümler, aksesuarlar, saldırılar, yeni level sınırı, yeni dünya turnuvası kuralları ve fazlasını tüm oyunculara sunacak.

Dragon Ball Xenoverse 2'nin yeni içerikleri açıklandı
Dragon Ball Xenoverse 2'nin yeni içerikleri açıklandı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2021 16:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dragon Ball Xenoverse 2'nin yeni içerikleri açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×