Dragon Quest 3 boyuta alıştı

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Dragon Quest 3 boyuta alıştı
Tokyo'da yapılan açıklamaya göre, Dragon Quest serileri, 3D olarak geliştirilmeye devam edecek. Serinin son oyunu olan Dragon Quest VIII'de karşımıza 3D olarak çıkan ve beğeni toplayan oyun, bu yapıyı devam ettirecek. Japonya'da daha önceden piyasalara sürülen ve şimdi Amerika'da da piyasalara sürülmeye hazırlanan oyunun özellikle yükleme süreleri ve büyü efektleri konusunda çalışmalar sürdürülüyor. Dragon Quest VIII'de ayrıca moral seviyemize göre, oyunun sonları da değişkenlik gösteriyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 13:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dragon Quest 3 boyuta alıştı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×