Dragon's Dogma 2 fragmanı yayınlandı

Tunay Şahin
Tunay Şahin 25.05.2023 - 01:54
PlayStation Showcase'de Dragon's Dogma 2 fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz yıl duyurulan Dragon's Dogma 2'nin bazı detayları ortaya çıktı.

Dragon's Dogma 2'nin geliştirilmekte olduğu geçen yıl ortaya çıkmıştı, ancak elimizde çok az ayrıntı veya çıkış tarihi vardı. Dragon's Dogma 2 fragmanı daha geniş kişiselleştirme seçeneklerine işaret eden bir tür kedi adam da dahil olmak üzere bir dizi farklı canavarla savaşan çok sayıda karakter içeriyor.

Dragon's Dogma 2 fragmanı PlayStation Showcase'de yayınlandı

Fragmanda, ilk oyunda olduğu gibi, savaşmak için tırmanılabilen bir grup canavarın yanı sıra epik bir göreve işaret eden çok belirsiz bazı hikaye ayrıntılarını görüyoruz.

bunlar dışında henüz çok fazla detay vermeyen oyunun çıkış tarihi hakkında da bir bilg verilmedi. Ancak basit bir tahminle tam sürüm için muhtemelen 2024'ün sonlarına kadar, geliştirme sürecinin ne kadar ilerlediğine bağlı olarak muhtemelen 2025'i bekleyeceğimiz anlamına geliyor.

Yayınlanan fragmanda herhangi bir kullanıcı arayüzü yoktu. Bu sebeple oynanışa dair de pek bir bilgi edebilmiş değiliz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2023 14:47
inşallah bu oyunda ilk oyunda ki save problemi yoktur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2023 10:26
Benim oyunum bu sunumda gerisi fasa fiso, Çinli oyun hariç o da güzeldi phantom blade.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dragon's Dogma 2 fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×