Dragon's Dogma: Dark Arisen çıktı

Dragon's Dogma: Dark Arisen çıktı

Furkan Güler
Furkan Güler 4.10.2017 - 14:07
Beklenen oyunu nihayet yeni nesil konsollarda oynayabileceğiz

Devil May Cry serisinin ünlü ismi Heaki Atsuno'nun ortaya koyduğu Dragon's Dogma: Dark Arisen, bekleyenlerinin karşısına çıktı. Sadece PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkan oyun, ilk olarak PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarına çıkmıştı. Sonrasında PC platformuna çıkan Dragon's Dogma: Dark Arisen, bu sefer yeni grafikleri ile konsollara geri dönüş yapıyor. Hikaye olarak oldukça sevilen yapımı halen deneyim etmediyseniz, oyunun PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri ile bu eksikliğinizi giderebilirsiniz.

Dragon's Dogma: Dark Arisen oyuncuların beğenisine sunuldu

İlk kısımlarda oyuncuyu oldukça zorlayan bir yapıya sahip olan Dragon's Dogma: Dark Arisen'da ilerledikçe güçlenerek oyundan daha fazla zevk alabiliyorsunuz. Aksiyon RYO türüne ait olan oyunun dünyasında kaybolacağınızı garanti edebiliriz. Dokuz farklı sınıf içerisinden en beğendiğinizi seçip oynayabildiğiniz oyunda kendi savaşçı ekibinizi kurabiliyorsunuz. Dark Arisen genişleme paketi ile yeni bir haritaya, görevlere ve yeni eşyalara sahip olan oyun, dijital olarak 20 Euro fiyata, kutulu olarak ise 25 Euro fiyata satılacak. Son olarak Dragon's Dogma: Dark Arisen'ın 3 Ekim tarihinde çıktığını belirtelim.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 22:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×