Dragon's Dogma'nın mahrem cümleleri

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 14.11.2011 - 12:25
Bu oyun neden M derecelendirmesi aldı?
Amerikan derecelendirme kurumu ESRB, Dragon's Dogma için derecesini belirledi. M olarak derecelendirilen oyundan bazı ilginç diyaloglara da listede yer verildi. Bunlardan bir tanesi:

"I would never violate His Grace’s privacy while he violates milady’s privates". Bu cümlenin anlamı biraz yumuşatırsak "Majesteleri şu an hanımıyla meşgülken(!) onu rahatsız edemem" olarak açıklanabilir.

Dragon's Dogma'nın mahrem cümleleri
Bunun yanında "perhaps you seek … a turn in the sheets with His Grace’s own wife!” şeklinde ve anlamı "belki sen de... majestelerinin hanımıyla yatakta güreşmek istiyorsundur" olarak çevrilebilecek cümle de bulunuyor.

Açıkçası biz Dragon's Dogma'nın fantazi oyunu olduğunu öğrendiğimizde bu kadar da fantazi beklemiyorduk. Bu cümlelerin yanında oyundaki dişi harpy'lerin çıplak göğüsleri belli açılardan net bir şekilde görülebiliyormuş. Bunu erotik olarak değil de biraz ruhsal bozukluk yaratacak öğeler olarak düşünebiliriz.

Tam listeyi buradan görebilirsiniz. Dragon's Dogma mart ayında her üç konsol için de çıkacak.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2022 19:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dragon's Dogma'nın mahrem cümleleri

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×