1/15

Dragon's Dogma'nın yeni görselleri

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 17.08.2011 - 10:09
Ejderhadan intikam almak kolay olmasa gerek!
Capcom'un geliştirdiği Dragon's Dogma'nın yeni ekran görüntüleri taze taze geldi. Oyun ejderha tarafından öldürülen ve aydınlanmış kişi olarak yeniden geri dönen kahramanımızın, ejderhadan intikam hikayesini anlatıyor. Dört kişilik partimizle ilerleyeceğimiz yapımda, co-op desteği de yer alıyor. Dragon's Dogma'la ilgili olarak daha önce sitemizde yayımladığımız ön inceleme yazısına göz atabilirsiniz.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×