Drakan: The Ancients' Gates

Umut Ersaraç
Umut Ersaraç 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Oyuncu levelını arttırmak için - Oyun sırasında L1 + R2 + L2 + R1 (Sırasına da dikkat!) tuşlarına basılı tutarak sırasıyla Kare, Üçgen, O, X, Sağ, Aşağı, Sol, Yukarı tuşlarına basın. Bu işlemi 12 kez yaparsanız karakteriniz en üst level ulaşır.

Görünmezlik için - Oyun sırasında L1 + R2 + L2 + R1 (Sırasına da dikkat!) tuşlarına basılı tutarak sırasıyla X, Aşağı, Üçgen, Yukarı, O, Sağ, Kare, Sol tuşlarına basın.

Sağlığınız doldurmak için - Oyun sırasında L1 + R2 + L2 + R1 (Sırasına da dikkat!) tuşlarına basılı tutarak sırasıyla Üçgen, Aşağı, O, Sol, Kare, Sağ, X, Yukarı tuşlarına basın.

Büyü levelınızı arttırmak için - Oyun sırasında L1 + R2 + L2 + R1 (Sırasına da dikkat!) tuşlarına basılı tutarak sırasıyla Yukarı, Aşağı, Sol, Sağ, Sağ, Sol, Aşağı, Yukarı tuşlarına basın.

10.000 para için - Oyun sırasında L1 + R2 + L2 + R1 (Sırasına da dikkat!) tuşlarına basılı tutarak sırasıyla O, Kare, Sağ, Sol, X, Üçgen, Aşağı, Yukarı tuşlarına basın.
Drakan: The Ancients' Gates

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×