Drakengard 2 detayları

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Drakengard 2 detayları
Square Enix firması, hazırlanan yeni aksiyon oyunu Drakengard 2: Love Red, Ambivalence Black oyunu için ilk detayları sundu. Devam oyunu da Cupia tarafından geliştiriliyor ve ilk oyundan 18 yıl sonraki olayları konu alıyor. Bu sefer ana karakter olarak Nowe'yi kontrol ediyoruz. İlk oyunda önemli bir rol oynayan Mana da, bu oyunda oynanabilir karakter olarak bulunacak. Bu oyunda, Nowe'nin yardımcısı Legna isimli bir de yaratık bulunuyor ve onunla birlikte çeşitli hava ve kara çarpışmalarına katılacağız. Silahlarımız da upgrade edilebilir türden olacak.Drakengard 2'de ayrıca savaşlar sırasında istediğimiz zaman karakterimizi değiştirebilme imkanına sahip olacağız. Birçok değişik saldırı sisteminin de olacağı oyun, 2005'in bahar aylarında piyasalarda olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2021 09:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Drakengard 2 detayları

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×