Drakengard 3 güzel bir sürprizle geliyor

Drakengard 3 güzel bir sürprizle geliyor

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 27.06.2013 - 11:02
Hani bize, hani bize?!
Square Enix'in yeni aksşyon ve role-playing oyunu Drakengard, üçüncü oyunuyla 31 Ekim tarihinde sevenleriyle buluşacak. Ancak bu tarih şimdilik sadece Japonya'yı ilgilendiriyor. PS3 platformunda çıkacak olan Drakengard 3, Japonya'da sevenlerini güzel bir sürprizle kaşılayacak.

Özel kutu tasarımıyla birlikte Drakengard 3 için oyun içi müzikler de gelecek. Aynı zamanda Drakengard 3 başlangıç romanı, Blu-ray olarak geçmiş oyunların fragmanları da kutu içerisinde olacak. Drakengard 3 DLC kodu, özel görsellerle süslü bir kitap, Drakengard 2'nin sevilen karakterlerini tekrar bir arada görmemizi sağlayan özel videolar da bu kutu içerisinde olacak. İyi haber 31 Ekim tarihinde bu özel kutu sevenleriyle buluşacak, kötü haber ise şimdilik sadece Japonya'ya duyuruldu. Avrupa için herhangi bir duyuru yapılmadı.

Drakengard 3 güzel bir sürprizle geliyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 08:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×