DrDisRespect'in Twitch yayınlarına dönüşü Twitch'i çökertti!

DrDisRespect'in Twitch yayınlarına dönüşü Twitch'i çökertti!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 6.02.2018 - 10:19
Efsanenin dönüşü...

Twitch'in efsane isimlerinden DrDisRespect, uzun bir aradan sonra tekrar yayınlarına başladı. Geçtiğimiz yıl Aralık ayında eşini aldattığı gerekçesi ile Twitch yayınlarına ara veren DrDisRespect, dönmesi ile birlikte hem Twitch rekorunu kırdı, hem de Twitch'i çökertmeyi başardı. Geçtiğimiz ay Tyler1'in League of Legends yayını 382,000 izlenmişti ve Twitch rekorunu kırmıştı. DrDisRespect ise dün akşam PlayerUnkown's Battlegrounds oynadığı sırada 387,000 kullanıcıya ulaştı.

DrDisRespect, Twitch'i çökertti

Yayın sırasında kullanıcılar Twitch'e bile giremezken, bazı yayıncıların yayınlarında sıkıntı da yaşandı. Dün akşam saatlerinde başlayan yayında ilk olarak PUBG oynayan DrDisRespect, bu oyunu birinci olarak bitirmeyi de başardı. Twitch'in yaşadığı sunucu sıkıntıları yüzünden yayıncının ulaştığı 387,000 canlı izleyicinin daha da fazla olabileceği belirtilmekte. Twitch'in yaşadığı sorunlar için bir de tweet atan yayıncı, adeta gövde gösterisi yaptı.

DrDisRespect'in Twitch yayınlarına dönüşü Twitch'i çökertti!

Yaşananlardan sonra yayınlarına dönen DrDisRespect, yayın sırasında binlerce dolar bağış, ve binlerce abone kazandı. Yayınları sırasında yaptığı kaliteli geçişler ve animasyonlarla sevilen DrDisRespect, aynı zamanda shooter tarzı oyunlarda bir hayli başarılı bir isim.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 02:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2018 16:02
Twitch çökmemiş olsa kesinlikle daha yüksek bir izleyici sayısına ulaşacaktı, 387k'yı gördüğü anda bile hala Twitch'de ki sıkıntıdan ötürü izleyemeyenler vardı. İlk oynadığı solo PUBG'de 12 kill alarak 1. oldu, tam o oyunun sonlarına doğru ulaştı 387k'ya. Abonelikler, bağışlar vs. havada uçuşuyordu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2018 13:22
Aha Freddy Mercury
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2018 11:35
Bu kim la rakçı mı :P
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×