DreamCatcher'ın E3 programı

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Önümüzdeki ay gerçekleştirilec
Önümüzdeki ay gerçekleştirilecek olan E3 fuarı için, firmaların hazırladığı programlar netlik kazanmaya başladılar. Bu firmalardan birisi olan DreamCatcher da E3 fuarındaki programını belirtmeye başladı. Buna göre fuarda, DreamCatcher tarafından, Dungeon Lords, SyberPower 2, Besieger ve Cold War oyunları, oynanabilir olarak gösterimde olacaklar...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 00:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
DreamCatcher'ın E3 programı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×