Driver 2 Game Boy Advence için geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Driver 2 Game Boy Advence için geliyor
Infrogames, PS2'de hit olmuş olan oyunu Driver 2'yi şimdi de GBA konsoluna getireceğini duyurdu. Sennari Interactive tarafından yapımı devam eden oyunda Tanner isimli gizli bir polisi yönetiyor ve çeşitli görevleri hallederek suçluların dünyası ile ilgili bilgiler topluyor ve tüm yasadışı olayları su yüzüne çıkarmaya çalışıyoruz. Tek kişilik görevlerin yanında ayrıca trailblazer, checkpoint, capture the flag ve survival gibi tek kişilik oyun modları da olacak. 4 kişiye kadar multiplayer özelliğini de destekleyen oyunda grafik motoru olarak X2 Engine kullanılmış ve Sennari'nin belirttiğine göre bu motor ile hasar modellemeleri, duman, ateş ve gölgeleme efektleri oldukça iyi gözüküyormuş. GBA için Driver 2 bu senenin sonlarında piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 01:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Driver 2 Game Boy Advence için geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×