Driver 2 Game Boy Advence için geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Driver 2 Game Boy Advence için geliyor
Infrogames, PS2'de hit olmuş olan oyunu Driver 2'yi şimdi de GBA konsoluna getireceğini duyurdu. Sennari Interactive tarafından yapımı devam eden oyunda Tanner isimli gizli bir polisi yönetiyor ve çeşitli görevleri hallederek suçluların dünyası ile ilgili bilgiler topluyor ve tüm yasadışı olayları su yüzüne çıkarmaya çalışıyoruz. Tek kişilik görevlerin yanında ayrıca trailblazer, checkpoint, capture the flag ve survival gibi tek kişilik oyun modları da olacak. 4 kişiye kadar multiplayer özelliğini de destekleyen oyunda grafik motoru olarak X2 Engine kullanılmış ve Sennari'nin belirttiğine göre bu motor ile hasar modellemeleri, duman, ateş ve gölgeleme efektleri oldukça iyi gözüküyormuş. GBA için Driver 2 bu senenin sonlarında piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2021 08:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Driver 2 Game Boy Advence için geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×