DS Lite'tan 23 Nisan'da sürpriz!

DS Lite'tan 23 Nisan'da sürpriz!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
DS Lite'tan 23 Nisan'da sürpriz!
Nintendo, Super Mario'nun Türkiye satışlarının 100 bine yaklaşmasını kutlamak için özel bir DS Lite paketi hazırladı. Türkçe ambalajla ve sadece 5 bin adet hazırlanan DS Lite paketlerinden birinin içinde "100 bininci Mario" sertifikası bulunuyor. Altın yaldızlı bu sertifikayı bulan şanslı kişi, bir yıl boyunca tüm Nintendo oyunlarını ücretsiz alabilmesinin yanı sıra İtalya’da çift kişilik seyahat kazanacak. Kampanyaya özel beyaz renkte sunulan Nintendo DS Lite’lar; Armağan Oyuncak, Bimeks, Boyner Mağazaları, Carrefour, D&R, Darty, Deniz Elektronik, Egemen Elektronik, Electroworld, Elit Oyuncak, EnPlus, Joker/Maxitoys, Kipa, Mavi Shop, Media Markt, Megavizyon, Metro, Nezih, Özyiğit Oyuncak, Smile, TeknoSA, Toyzz Shop ve Vestel mağazalarında satışa sunuluyor. "100bininci Türk Mario kim?" kampanyası için www.yuzbininciturkmariokim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 16:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×