Dualshock 3, bir dönemin sonu mu?

Murat Sağlam
Murat Sağlam 8.04.2011 - 12:07
Gamepad'lerin kralı tahtından inecek gibi.
Dualshock serisi oldukça büyük başarı yakalamış bir kontrolör serisidir. Özellikle 2007 yılında Emmy ödülü almasıyla kendine dünya üzerinde oldukça sağlam bir yer edinmiş gibi görünüyordu. Fakat Heavy Rain'in yapımcısı David Cage, bu başarılı gamepad'in artık bir dönemin sonu olmasını dilediğini ve üretilecek yeni kontrol cihazlarının yepyeni deneyimler sunmasını beklediğini söyledi.
Dualshock 3, bir dönemin sonu mu?
Bunların haricinde, şu anda yaygın şekilde kullanılmaya başlanan Kinect ya da PS Move kontrolörlerinin bu beklediği gelişme olup olmadığından da emin olamadığını belirtti. Yani David Cage büyük ihtimalle bu iki sisteminde beklenen yeni deneyimleri sunamayacağını düşünüyor. Tabi DualShock serisi bu arada tahtında oturmaya devam ediyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dualshock 3, bir dönemin sonu mu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×