Duke Nukem 3D: Reloaded duyuruldu

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 29.11.2010 - 12:26
Efsane yeniden

1996 yılında çıkan Duke Nukem 3D, oyun dünyasında tam bir şok etkisi yapmıştı. Duke Nukem gibi bir kahraman, oyunun içerdiği +18 öğeler, çıktığı yıla göre güzel grafikleri ile göz doldurmuşu.

Bugün gelen duyuru ile 1996 yılında çıkan orijinal Duke Nukem 3D, Unreal Engine 3 motoru kullanılarak yeniden yapılıyor. Oyunun resmi web sitesi olan https://www.dukenukemreloaded.com yayına girdi. Sitemizdeki oyunla ilgili yayınlanan ekran görüntülerinin ve konsept çalışmalarının bulunduğu galeriye ulaşmak için tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Duke Nukem 3D: Reloaded duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×