Duke Nukem, canından bezdirdi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.08.2010 - 15:58
Cevap bekleyen tek soru
3D Realms'den George Broussard, Duke Nukem konusunda oldukça sıkıntılı. Zira "bir oyunu geliştirmek bu kadar mı zor" sorusunun en doğru cevaplarından biri kendisi. 12 yıldır aşkın bir süredir çıkmayan Duke Nukem Forever'ın akibeti hâlâ belli değil. Durumu merak eden ve cevap bekleyen oyuncularda da soru sorma isteği doğuyor doğal olarak.

Duke Nukem, canından bezdirdi
Son dönemde Formspring.me sitesi oldukça popüler. İnsanlar burada merak ettikleri soruları kişilere sorabiliyor ve üyeliği olanlardan biri de George Broussard. Yapımcıya ik günden bu yana Duke Nukem Forever ile ilgili birçok soru yöneltildi, hatta bir keresinde bu soruların miktarının 3 bini geçtiğini söylemişti (biz de haber yapmıştık). Peki şu an durum nedir dersiniz?

George Broussard artık iyice bunalmış olacak ki, sayfasına şöyle bir ibare yerleştirmiş: "Her şeyi sorabilirsiniz, ama Duke Nukem Forever hakkında soru sormayın lütfen - No DNF please"

Umarız bu oluşturulan baskılar sonucunda Duke Nukem Forever artık çıkar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Duke Nukem, canından bezdirdi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×