Duke Nukem, canından bezdirdi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.08.2010 - 15:58
Cevap bekleyen tek soru
3D Realms'den George Broussard, Duke Nukem konusunda oldukça sıkıntılı. Zira "bir oyunu geliştirmek bu kadar mı zor" sorusunun en doğru cevaplarından biri kendisi. 12 yıldır aşkın bir süredir çıkmayan Duke Nukem Forever'ın akibeti hâlâ belli değil. Durumu merak eden ve cevap bekleyen oyuncularda da soru sorma isteği doğuyor doğal olarak.

Duke Nukem, canından bezdirdi
Son dönemde Formspring.me sitesi oldukça popüler. İnsanlar burada merak ettikleri soruları kişilere sorabiliyor ve üyeliği olanlardan biri de George Broussard. Yapımcıya ik günden bu yana Duke Nukem Forever ile ilgili birçok soru yöneltildi, hatta bir keresinde bu soruların miktarının 3 bini geçtiğini söylemişti (biz de haber yapmıştık). Peki şu an durum nedir dersiniz?

George Broussard artık iyice bunalmış olacak ki, sayfasına şöyle bir ibare yerleştirmiş: "Her şeyi sorabilirsiniz, ama Duke Nukem Forever hakkında soru sormayın lütfen - No DNF please"

Umarız bu oluşturulan baskılar sonucunda Duke Nukem Forever artık çıkar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 14:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Duke Nukem, canından bezdirdi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×