Duke Nukem Forever, 16 saat sürecek

Mahmut Saral
Mahmut Saral 19.10.2010 - 11:36
Yılların acısını doya doya çıkaracağız
Gearbox patronu Randy Pitchford, geçtiğimiz günlerde kendisine sorulan soruları cevapladı. En dikkat çeken soru ise, Duke Nukem Forever'ın kaç saatlik bir deneyim sunacağıydı? Pitchford, Duke Nukem Forever'ın senaryo modunun 16-17 saat civarında tamamlanabileceğini belirtti. Yıllardır beklediğimizi göz önüne alırsak, bu oynanış süresi gayet doyurucu görünüyor.

Duke Nukem Forever, PC, PS3, X360 platformları için 2011 yılında raflarda olacak. Çıkıştan önce bir demonun yayımlanması düşünülüyor.

Duke Nukem Forever, 16 saat sürecek
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Duke Nukem Forever, 16 saat sürecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×