Duke Nukem Forever, korsana yenik düştü

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.06.2011 - 09:42
Uzaylıları yendi, kızların kalbini çaldı, ama korsanları geçemedi
3D Realms ve Gearbox'un yaklaşık 13 yıldır gelişim aşamasında olan FPS oyunu Duke Nukem Forever, resmi olarak 10 Haziran'da Avrupa'da, 14 Haziran'da da Kuzey Amerika'da satışa sunulacak. Ne var ki kemik kıran, uzaylı süpüren, yakışıklı ve de karizmatik Duke, Internet korsanlarının elinden kurtulamadı ve oyun, İnternet üzerinden, yasa dışı yollarla indirilmeye başlandı.

Duke Nukem Forever, korsana yenik düştü
Yorumlar 117
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Duke Nukem Forever, korsana yenik düştü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×