Duke Nukem Forever'ın koruma sistemi belli oldu

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 16.02.2011 - 12:24
Duke'u yönetmek o kadar kolay değil
Eğer Duke Nukem Forever oyununu oynamayı düşündüğünüz platform PC ise o zaman bu haberi gözden kaçırmayın deriz. Nitekim o klasik anti DRM mevzularını bir kenara bırakın çünkü oyunumuz sürekli olarak Steam bağlantısı gerektiriyor.

Duke Nukem Forever'ın koruma sistemi belli oldu
Gearbox forumlarında da yer alan bildiri ile oyunun Valve'ın Steamworks DRM sistemini kullanacağı kesinleşti.

Gearbox çalışanlarından bir tanesi ise DRM sisteminin avantajlarını anlatarak "Diskinizi kaybetseniz bile oyunu her zaman için yükleyebileceksiniz" dedi.

Daha sonra yayınlanan bir yazı da firma yetkililerinden bir tanesi oyunu nasıl aldığınıza bakmaksızın başka herhangi bir DRM sisteminin kullanılmayacağını tekrardan doğruları.

PC, PS3 ve Xbox 360 için çıkacak olan Duke Nukem Forever, 3 mayısta Amerika'da 6 mayısta geri kalan her yerde raflara çıkacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Duke Nukem Forever'ın koruma sistemi belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×