Duke Nukem: Manhattan Project tamamlandı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Duke Nukem: Manhattan Project tamamlandı
ARUSH Entertainment firması, yeni 3d platform oyunu olan Duke Nukem: Manhattan Project'in tamamlandığını duyurdu. Oyunda 8 bölüm boyunca New York civarında kaçırılan kızları yaratıkların elinden kurtarmaya çalışacağız. Oyunun içerisinde bir level editörünün yanında ayrıca E3'de de gösterilecek olan Duke Nukem Forever'ın bir trailer'ı olacak. Oyun hafta içerisinde piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2023 13:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Duke Nukem: Manhattan Project tamamlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×