Duke Nukem Never'dan yeni açıklamalar

Duke Nukem Never'dan yeni açıklamalar

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Duke Nukem Never'dan yeni açıklamalar
Bir nesil Duke Nukem Forever'ın yapım hikayeleri ile büyüdü. 1997'den beri sürekli geliştirilen Duke'de ilk olarak Quake 2 grafik motoru kullanılmıştı. Fakat Unreal'ın ortaya çıkması ile Q2 bırakıldı ve oyun Unreal grafik motoru ile geliştirilmeye başlandı. Aradan uzun zaman geçti ve yeniden grafik motoru değiştirildi. Yıllardır bizleri bekleten Duke Nukem Forever için, 3D Realms'dan George Broussard yine açıklamalarda bulundu. Broussard, oyunun daha yapımının sürdüğünü, ancak büyük ölçüde bölümlerin oluşturulduğunu söyledi. Oyuncuların oldukça eğleneceği bir yapım olacağını belirtti. Proje için her sene çıkan oyun bu yıl sonunda çıkacak söylentisi ortalılarda dolaşmaya başladı. Fakat çıkış tarihi konusu halen aynı biçimde devam ediyor. Kısaca www.3drealms.com adresinde yazdığı gibi "Ne zaman biterse"

Duke Nukem Never'dan yeni açıklamalar
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2021 23:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×