Duke Nukem, Source ile karşınızda

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Duke Nukem, Source ile karşınızda
Bu sefer Duke'den bahsederken son oyunlarını ağzımıza bile almayacağız. Çünkü o hikaye yeterince kangren haline geldi. Duke cephesinden gelen haberler güzel olduğu gibi bir o denli de umutlandırıcı. Half-Life'ın mod yapımcıları orjinal Duke'u Source motoru ile bize tekrar yaşatmayı düşünüyorlar. Hatta düşünmekle kalmıyorlar ellerindeki projenin %10'unun bittiğini de söylüyorlar.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 14:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Duke Nukem, Source ile karşınızda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×