Duke Nukem yapımcısına sorun, cevaplasın!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Duke Nukem yapımcısına sorun, cevaplasın!
Eminim ki Duke hakkında merak ettiğiniz ve nefret duyduğunuz birçok şey vardır. Duke Nukem serisinin hazırlayıcılarından George Broussard, şimdi formspring.me sitesinde açtığı bölümde, oyuncular tarafından gelecek soruları cevaplıyor. Kendisi o kadar rahat ki, Duke Nukem'in çıkmaması sebebiyle kendisine yöneltilen küfürleri bile cevaplamış. Siz de ilgili sayfaya ulaşmak ve aklınızdakileri sormak istiyorsanız, BURAYA tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 00:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Duke Nukem yapımcısına sorun, cevaplasın!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×