Dün duyurulan RAGE 2'den yeni bilgiler gelmeye devam ediyor

Dün duyurulan RAGE 2'den yeni bilgiler gelmeye devam ediyor

Furkan Güler
Furkan Güler 15.05.2018 - 10:04
Açıklamalara bakılırsa oldukça sağlam bir oyun ile karşı karşıyayız.

Dün itibari ile Bethesda'nın resmi YouTube kanalından ilgi çekici  bir fragman ile duyurulan RAGE 2 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Çıkış tarihi henüz belli olmayan oyun, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak. Açıklanan yeni bilgilere göre ise RAGE 2'nin gerçek anlamda açık dünya FPS deneyimini yaşatacağı söyleniyor. Yani açık dünyada neredeyse her obje ile etkileşime geçeceğiz. Geçtiğimiz yıllarda Mad Max için güzel bir oyun yapan ve Just Cause serisinden tanıdığımız Avalanche Studios'un geliştirdiği RAGE 2, bu sefer emin ellerde gibi gözüküyor.

RAGE 2'nin nasıl olacağı belli oldu

Ayrıca Bethesda, oyunda platform öğelerinin de bulunacağını belirtti. Buradan yola çıkarak oyun içerisinde çözeceğimiz bulmacaların bizi daha fazla uğraştıracağını düşünebiliriz. Bugün oyun ile alakalı oynanış görüntüsü yayınlayacağını duyuran Bethesda, bakalım nasıl bir oyun ile karşımıza çıkacak? Bir önceki oyunda oynanış mekanikleri anlamında sığ bir oyun ile karşımıza çıkan geliştiriciler, senaryo anlamında da pek güzel işler başaramamışlardır. Ancak muhtemelen RAGE 2 tüm bunların üstesinden gelerek güzel bir oyun olacaktır diye düşünüyoruz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 05:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2018 16:29
Rage de hatırladıklarım bıçak oyunu,dijital kumar,poker, tv showu, araba yarışları,yan görevler, birden fazla mermi çeşidi, araç ve silah modifiyesi, crafting, gizli eggler vardı. Rage çıktığı zamandan dolayı hem downgrade yemiş hem de oyun kırpılmıştı hatta oyundan bir tane ırk bile çıkartıldı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2018 12:17
RAGE benim fikrimce çok sığ bir oyun değildi bayağıda eğlendiğimi hatırlıyom hafızam beni yanıltmıyorsa
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2018 11:59
Avalanche mı geliştiriyor oyunu? NE alaka yav?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2018 11:36
Rage sığ mıydı?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×