Dungeon Siege 2 geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Dungeon Siege 2 geliyor
Microsoft firması yeni oyunu Dungeon Siege 2'yi duyurdu. E3 fuarında videosu da gösterilecek olan oyunda yine geliştirilmiş 3d bir motor kullanılacak. Yine tamamen 3d bir çevre içinde tasarlanacak olan aksiyon/RPG türündeki oyunun ilkinde de fantastik bir dünyada partimizi kurup kıran kırana dövüşlere katılıyorduk. Dungeon Siege 2, 2004 yılı içerisinde piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 31.03.2023 18:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dungeon Siege 2 geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×