Dungeon Siege için editör yazılımı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Dungeon Siege için editör yazılımı
Microsoft firması yaptığı açıklama ile RPG oyunu Dungeon Siege için resmi web sitesinde bir editör hazırladı. Bu editör ile birlikte oyunun neredeyse her öğesini yeniden tasarlama imkanımız olacak. Örnek vermek gerekirse yerşekilleri, yaratıklar, NPC'ler, savaşlar görüntü ve ses efektlerini kendi zevkimize göre yeniden tasarlayabileceğiz. Editör içerisinde toplam olarak 3.800 yerşekili, 200 yaratık ve 150 NPC yeralıyor. Daha fazla bilgi için tıklayın...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dungeon Siege için editör yazılımı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×